ADANA WEB YAZILIM

 

Adana Web yazılım
server olarak bilinen sunucu içerisinde olan yazılımların tümünü kapsayan bir yapıdır. Örneğin, içinde yönetim paneli olan bir web sitesi istiyorsunuz  bu panel aracığılıyla sitenize içerik ekleme, kullanıcıları kontrol edebilme, yeni yazılar ve sayfalar ekleme gibi özelliklerinin olmasını istiyorsunuz işte bu noktada ihtiyacınız olan bir web yazılımıdır. Web tasarım tek başına çok şey ifade etmezken yazılım ile birlikte yapıldığında, kullanılabilirlik açısından güçlü bir siteye sahip olursunuz.

Web Yazılım Nerede kullanılır ?

Web yazılım genel olarak web sitenizde farklı özellikleri kullanmak istediğiniz zamanlarda gereklidir. Kendi projenizi oluşturduğunuzda bir web yazılımcı ile çalışırsanız, projeniz hem daha kaliteli hem de yönetilebilir olacaktır. Web yazılımcılar size bir şablon hazırlayıp, isteklerinize göre bu şablonu düzenleyeceklerdir. Bu şekilde; web sitesinde erişilebilirlik ne kadar üst seviye olur ise o kadar faydalı kullanım sağlayacaktır.

Unutmamalıdır ki her sektördeki firmaların ihtiyaçları farklıdır. Adana Mag-net olarak sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz.

Web Yazılım Yaptırmalı mıyım ?

Web yazılımı yaptırıp yaptırmamak tamamen projeniz ya da beklentilerinize bağlıdır. Eğer kendi firmanız için web sitesi düşünüyorsanız, bu tür web sitelerinde web yazılımcılar ile çalışmak son derece etkili sonuçlar verecektir.

Mag-net web, yazılım veya projeleri 4 aşamada değerlendirilir:

  • İlk genel değerlendirme toplantısı,
  • Proje süresi içinde belirlenen, genel proje teslimatı,
  • Projenin tamamının teslimatı ve proje test çalışmaları,
  • Proje eğitim ve destek çalışmalarıdır.